PerfectBody.cz

Modeláž nehtů, zdobení nail-art, P-shine

Krásné a upravené ruce a nehty jsou vizitkou každé ženy. Ruce stavíme často nechtěně na odiv našeho okolí. I když k nám příroda nebyla v tomto ohledu štědrá, přesto může mít každá žena perfektní upravené nehty, které budou součástí její dokonalé vizáže a podtrhnou její osobitý vzhled.

Gelové nehty je možné vytvořit nejen klasicky, tak jak je známe - delší výrazné, zdobené. Pomocí gelu je možné lehce zpevnit, nepatrně upravit a dát lesk vlastnímu nehtu tak, že tuto změnu nepozná ani vaše nejbližší okolí. Budou se domnívat, že máte nehty pouze upravené a nalakované. Pro některé ženy se nehty naopak staly něčím, co se dá nazvat jako módní doplněk. V praxi to znamená, že ženy své nehty přizpůsobí své celkové vizáži, ročnímu období, kombinují své nehty s oblečením. Jejich nehty jsou naprosto originální a nepřehlédnutelné. Osobně před těmito odvážnými ženami smekám. Gelové nehty jsou stálé oblíbenější u žen všech věkových skupin, mají je dívky od 15 let i zralé ženy. Pro všechny tyto ženy jsou gelové nehty jednoduchým a dostupným řešením, jak mít stále krásné a upravené ruce.

Gelová modeláž je velmi šetrnou technikou, kterou lze posílit a prodloužit vlastní nehet. Materiály pro madeláž nehtů vycházejí původně ze stomatologie. Jedná je o velmi kvalitní a k nehtu šetrné materiály. Pokud je modeláž prováděna profesionálně a šetrně, je možné takto upravovat přírodní nehty i několik let, aniž by došlo k jejich narušení či poškození. Gel je aplikován na vrchní část nehtové ploténky, která je pouze lehce zdrsněna pilníkem, pro lepší přilnutí gelu. Pokud jsou při modeláži použity kvalitní materiály, nehet není modeláži narušován ani poškozován. V našem studiu pracujeme pouze s kvalitními gely které byli testovány a neobsahují žádné kyseliny či alergenní látky. Jedná se o americkou profesionální značku Light Elegance.

Kromě základní gelové modeláže včetně francouzské manikúry nabízíme originální zdobení. V našem studiu se snažíme pro každou klientu vytvořit individuální nail-art (zdobení) pro její nehty. Aby vzhled jejich nehtů tzv. ladil s její osobností. Zdobíme nehty pomocí laků, gelů, glitrů, razítek, vodových barev, nálepek a dalších technik nail-artu.

Kromě rukou nabízíme modeláž nohou, která je velmi trvanlivá (vydří 6-8 týdnů). Na nohou je možné aplikovat bílý francouzký proužek, barevný gel nebo zdobení. Modeláž rukou a nohou je možné barevné sladit.

V péči o přírodní nehty nabízíme kromě klasické manikúry také japonskou tzv. P-shine. Tato metoda spočívá v aplikaci včelího vosku a následně křemíkového pudru. Obě hmoty se zapracují do nehtové ploténky. Ta je díky oběma látkám vyživena, posílena a na povrchu nehtu je vytvořena lesklá ochranná vrstva. Nehet získá velmi zdravý přirozený vzhled. Trvanlivost P-shine je 2-3 týdny. P-shine je vhodný pro ženy, které nechtějí nebo nemohou mít gelovou modeláž.

Ceník služeb:

Modeláž nehtů
Modeláž nehtů - gel 600 kč
Doplnění nehtů - gel 400 Kč
Zdobení špičky nehtů – francie, barevný gel, glitry 50 Kč
Lakování barevným gelem 50 Kč
Zdobení - jednoduchý motiv 100 Kč
Zdobení - kombinace barev, složité motivy 150 Kč
Aplikace barevných tipů Lamoure 80 Kč
Zdobení špičky nehtů – francie, barevný gel, glitry 50-70 Kč
Manikúra
Manikůra základní 150 Kč
Manikúra Japonská – P-shine 200 Kč
Fransouzská manikúra + lakování 70 Kč
Lakování 30 Kč