PerfectBody.cz

Opalování

V našem studiu můžete navštívit klasická solária a nebo vyzkoušet šetrné opalování nástřikem opálení s okamžitým efektem. Oba typy opalování je možné kombinovat.

Solární opalování

Šetrné opalování v soláriu je pro většinu lidí velmi prospěšné. Má příznivé účinky na naši pokožku a také na naši psychiku. Zvláště v zimním a chladném období simuluje sluneční světlo, které je zdrojem vitamínu D. Sluneční světlo posiluje imunitu a působí proti únavě a depresím. Pokud máte rádi opalování v soláriu, můžete s důvěrou navštívit naše studio, kde Vám rádi poradíme. Pro šetrné a zdravé opalování máme také solární kosmetiku značky Oranjito a Onyx. V našem studiu jsou solária také pravidelně kontrolována odbornou firmou, která garantuje nezávadnost a pravidelná měření solárii.

V našem studiu si můžete vybrat ze 2 typů solárií:

Návštěva solária je možná bez předchozí rezervace. Maximální čekací doba je 10-15 minut.

Nástřik opálení

Přirozené opálení pro každého s okamžitým efektem

Potřebujete být rychle, krásně a zdravě opálená na ples, svatbu, večírek nebo důležitou schůzku? Vyzkoušejte nástřik opálení!

Nástřik opálení má tyto výhody:

Opálení nástřikem je velmi šetrný a rychlý způsob opalování. Jedna 30 minutová aplikace nástřiku nahradí 5-7 návštěv solária!! Nástřik pigmentuje pouze horní vrstvu pokožky a vylučuje tím rizika, která nám přináší opalování na sluníčku. Opálení vydrží dle typu pleti a péči o pokožku 7 - 12 dní.

Všichni si uvědomujeme nutnost chránit svou pleť, ale zároveň chceme být krásně přirozeně opálené. Opálená pokožka podtrhne naši krásu a dodá nám více sebevědomí. A právě proto byla vyvinuta metoda airbrush - nástřikové opalování, jež je šetrná k pokožce a splňuje všechny požadavky na zdravé a přirozené opálování.

Pokud Vás nástřikové opalování zaujalo a chcete ho vyzkoušet, stačí se jen objednat.

Pro perfektní výsledek nástřiku je důležitá očista pokožky pomocí peelingu.

Můžete použít speciální peelingové přípravky a pokožku celého těla krouživými pohyby očistit a zbavit šupinek odumřelé kůže. Pokud nemáte doma peeling, stačí, když například den, nebo těsně před návštěvou našeho studia použijete při sprchování drsnější houbu nebo lufu a celé tělo důkladně krouživými pohyby vydrhnete(jemně, ale důkladně). Před aplikací nástřiku (v den nástřiku) nepoužívejte žádné přípravky na zvlhčení pleti, tedy žádné krémy ani mléka, snížila by se savost pokožky a nástřik by nebylo možné účinně aplikovat. Stejně tak nepožívejte žádné deodoranty ani make-up(ucpává póry ). Pokožka by měla být skutečně čistá a suchá, tím se zvyší její savost. Na aplikaci si oblečte volný oděv (raději tmavší) a vezměte tmavé spodní prádlo. Během aplikace je klient ve spodním prádle, nebo bez prádla. Aplikace probíhá v kabince za pomoci airbrush pistole. Aplikace trvá cca 25 minut.

Rozsah a množství aplikovaného nástřiku si určí klient sám, opálení Vám rádi uděláme přesně „na míru“. Po nástřiku budete tmavší cca o 1 odstín a během dalších 6-8 hodin budete tónování pokožky dokončeno. Během této doby si sami můžete hlídat odstín svého opálení. Nástřik opálení je prováděn pouze kvalitními profesionálními přípravky, které jsou hypoalergení, bez zápachu a nezpůsobují nepřirozené oranžové odstíny pokožky.

Nástřik opálení je nutné si rezervovat předem. Stačí 2-3 dny před plánovanou akcí.

Více informací na www.nastrik-opaleni.cz

Nástřik opálení
Aplikace na celé tělo 390 Kč
Aplikace na horní část těla 280 Kč
Aplikace na obličej, ruce a dekolt 220 Kč
Aplikace na nohy 180 Kč
Aplikace na obličej 120 Kč
Pokud absolvujete 6 stejných aplikací nástřiku, máte 7 aplikaci ZDARMA !
zdarma
Solárium
Solárium Ergoline 43 super power - 1 minuta opalování 7 Kč
Solárium UW 73 turbo power - 1 minuta opalování 8,50 Kč
Permanentka 15-24 návštěv – 200 minut opalování 1 200 Kč

Permanentka platí pro obě solária a minuta opalování s ní je za 6 Kč.
Při zakoupení permanentky máte 10% slevu na veškerou solární kosmetiku v neomezeném množství.